A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Only variable references should be returned by reference

Filename: core/Common.php

Line Number: 257

Okna, materiały dachowe, sprzedaż dachów, kolektory słoneczne Piaseczno Warszawa Mazowieckie - O firmie
O firmie
Dokładność i precyzja to nasze atuty
Witamy na stronie naszej firmy. Jako firma handlowo-usługowa ukierunkowani jesteśmy na sprzedaż szerokiego asortymentu pokryć dachowych jak i usług z tym związanych. Działamy na rynku od 2003 r. Zdobyta przez ten czas wiedza pozwala nam na stworzenie w pełni profesjonalnej oferty dla najbardziej wymagającego klienta.

Nasz personel jak i współpracujące firmy dekarskie zostały przeszkolone przez obecnych w naszej ofercie producentów materiałów budowlanych w zakresie produkcji, zastosowań i sposobu montażu. Służymy naszym klientom profesjonalnym doradztwem przez cały czas trwania inwestycji. Naszym klientom proponujemy najlepsze rozwiązania systemowe i techniczne, które pomagają w podjęciu najkorzystniejszych dla Państwa decyzji.

Oferujemy tylko profesjonalne produkty o gwarantowanej jakości. Powodem dla którego tak wielu ludzi jest zadowolonych z naszych usług jest nie tylko fakt, iż każdego klienta traktujemy indywidualnie ale to, iż w naszej ofercie znajduje się tak szeroki asortyment pokryć dachowych, okien połaciowych, systemów orynnowania, wełny mineralnej i akcesoriów.

Projekt i wykonanie