Dach i Okno to firma handlowo - usługowa istniejąca na rynku od 2003 roku.

Z rynkiem materiałów budowlanych jesteśmy związani od 2003 roku. Zajmujemy się przede wszystkim fachowym doradztwem w doborze odpowiedniego pokrycia dachowego i dodatkowych elementów. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i biznesowymi realizując zlecenia dla najbardziej wymagającego klienta.
Dzięki posiadanej wiedzy praktycznej i merytorycznej oraz bogatemu doświadczeniu możemy zaproponować Naszym Klientom bardzo różnorodne materiały, rozwiązania i techniki montażu dostępne na rynku. Korzystając z licznych szkoleń nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, aby zapewnić Państwu kompleksowe usługi na najwyższym poziomie.

GWARANCJA

Oferujemy tylko profesjonalne produkty gwarantowanej jakości.

JAKOŚĆ

W swojej działalności duży nacisk kładziemy na najwyższą jakość.

Firma DACH i OKNO

Wieloletnia współpraca z firmami dekarskimi zapewniła nam możliwość zaoferowania Państwu kompleksowych usług montażu pokryć dachowych, a pełne zaopatrzenie naszego magazynu pozwala na rozpoczęcie prac dekarskich natychmiast bez żadnej zwłoki.
Wykorzystując nasze doświadczenie, Klientom służymy także profesjonalną pomocą w zakresie wyboru najlepszych technologicznie rozwiązań, które dopasowujemy nie tylko do oczekiwań Inwestora, ale przede wszystkim warunków technicznych panujących w danej lokalizacji. Zapraszamy do współpracy!
Close Menu